POKŁOSIE PIKNIKU POKOLEŃ GARBARNI

SYMPATYCY GARBARNI UFUNDOWALI SPRZĘT DLA NAJMŁODSZYCH ZAWODNIKÓW

 

 01.10.2015 (AB)

4 lipca bieżącego roku z inicjatywy sympatyków Garbarni i właściciela „Baru Po Schodkach” Pana Rafała Ruszało odbył się na obiektach klubowych tradycyjny Piknik Sportowy Pokoleń Garbarni. Podczas imprezy, w której brali udział kibice i zawodnicy zespołu z Ludwinowa, rozegrany został turniej piłkarski, zorganizowano gry i zabawy zręcznościowe dla najmłodszych uczestników, a na boisku zaprezentowali się także najmłodsi piłkarze naszego Klubu.

 

Całkowity dochód ze sprzedaży bonów konsumpcyjnych przeznaczono na zakup sprzętu treningowego dla zawodników Garbarni z roczników 2004, 2005 i 2008, z którymi zajęcia prowadzą trenerzy Jacek Kokoszka i Tomasz Liput.

 

W „Barze Po Schodkach”, który znajduje się w rejonie Ronda Matecznego (przy ul. Marii Konopnickiej 92) i w którym od wielu lat spotykają się na co dzień sympatycy Brązowej Damy, wystawiona została skarbonka, do której zbierano wolne datki przeznaczone na ten szczytny cel.

 

Wraz z końcem wakacji zbiórka została zakończona, a sympatycy Garbarni zakupili sprzęt treningowy dla grup młodzieżowych naszego Klubu za 530 zł.

 

Bardzo przypadła nam do gustu taka inicjatywa, która jest kapitalnym zwieńczeniem akcji łączenia i współpracy pokoleń ludzi związanych sercem z Garbarnią.

 

Wszystkim, którzy przyczynili się do tej akcji, składamy gorące podziękowania. Zachęcamy także do naśladownictwa, które akurat w tym wypadku nie będzie niczym nagannym.

 

 

 

 

 

 Galerie zdjęć

Sponsor II Drużyny
partner relacji video
Sponsor najmłodszych piłkarzy
Partnerzy medialni