DUBLET ARYNINA, POLE WIDZENIA SĘDZIEGO ASYSTENTA

Piotr Mucha oraz Kazimierz Dzióbek i Dariusz Pokwiczał (KS Małopolski ZPN).

Igor Arynin, Wojciech Głuchaczka, Damian Pabiś, Artur Krzeszowiak - Eryk Ochmański.

GARBARNIA II: Mikołaj Kohlbrenner - Jan Zygmunt, Kamil Moskal, Artur Krzeszowiak , Daniel Ogrodnik (22 Dominik Gaudyn) - Paweł Zalewski (80 Patrycjusz Kaim), Wojciech Głuchaczka , Amadeusz Bufnal, Krystian Żakowicz (Damian Pabiś ) - Mateusz Ząbczyk, Igor Arynin (60 Mateusz Ciesielski).

PIAST: Piotr Syrek - Damian Jasiołek, Hubert Owca, Rafał Przebinda, Daniel Morawski, Grzegorz Widor, Eryk Ochmański , Norbert Rydzyk (72 Konrad Kadula), Marcin Gala, Rafał Tomczak, Szymon Budziaszek .

Igor Arynin (z prawej) w spotkaniu z Piastem Wołowice zdobył dwie bramki dla Garbarni II.

26.03.2017 (AB)

Druga drużyna Garbarni w pierwszym wiosennym spotkaniu II grupy krakowskiej Klasy Okręgowej sięgnęła po pełną zdobycz w spotkaniu z Piastem Wołowice. Zwycięstwo nie przyszło Brązowym łatwo, a mecz nie był dla nich spacerkiem, choć szybko zdobyte przez Igora Arynina gole nie zapowiadały aż tak trudnej przeprawy Młodych Lwów.

W 6. minucie po świetnej akcji Ząbczyka i prostopadłym podaniu ukraiński napastnik "Garbarzy"skierował piłkę do siatki pomiędzy nogami interweniującego Syrka. Za moment Kohlbrenner w ostatniej chwili wyłuskał futbolówkę spod nóg rozpędzonego Tomczaka, dodatkowo mocno naciskanego przez Krzeszowiaka. W 15. minucie po podaniu Arynina nad celem wypalił Ogrodnik. W 22. minucie po bardzo dynamicznej akcji i wymianie podań pomiędzy Żakowiczem, Ząbczykiem i Bufnalem ten ostatni zagrał za plecy obrońców do Arynina, a ten po raz drugi w tym meczu nie zmarnował okazji.

W 33. minucie rzut wolny w strefie środkowej boiska wykonywał Owca. Do dośrodkowanej w pole karne piłki, przy biernej postawie obrony gospodarzy, najwyżej wyskoczył Budziaszek i głową skierował ją do bramki Kohlbrennera. W 35. minucie Tomczak strzelił równie mocno, co niecelnie, a w 43. minucie Krzeszowiak uprzedził w polu karnym Widora.

W 65. minucie Kohlbrenner wygrał pojedynek z Galą, a w 78. minucie Rydzyk z rzutu wolnego huknął tuż obok słupka. W 83. minucie na linii 16 metrów faulowany był Ząbczyk, jednak zamiast ewidentnego 'wapna" został podyktowany rzut wolny z 17 metrów. Techniczny strzał poszkodowanego bez kłopotu obronił Syrek.

Już w doliczonym czasie gry Ząbczyk po dynamicznym rajdzie znalazł się oko w oko z Syrkiem, ale wypożyczony do Piasta z Garbarni golkiper sobie tylko znanym sposobem zdołał złapać piłkę.

Mecz, który nie był porywającym widowiskiem, został "uatrakcyjniony" poprzez pracę sędziego liniowego, pana Kazimierza Dzióbka. Pierwszy asystent arbitra głównego wykazywał się polem widzenia godnym wysokiej klasy szerokokątnej kamery video jakości HD. A objawiało sie to kilka razy tym, że będąc w jednym narożniku boiska usiłował wpływać na decyzje swoich kolegów rozjemców dotyczące sytuacji dziejących się na przeciwległym końcu placu gry.  Pomimo tego, że oni do miejsca zdarzenia mieli 5 metrów, a pan Kazimierz jakieś 95...

>>>8 kolejka: Borek Kraków - Garbarnia II 0:2 (0:0) - zdjęcia<<<

>>>7 kolejka: Garbarnia II - Kaszowianka Kaszów 2:2 (1:0) - zdjęcia, skrót filmowy<<<

>>>6 kolejka: Nadwiślan Kraków - Garbarnia II 2:3 (0:2) - zdjęcia<<<

>>>5 kolejka: Clepardia Kraków - Garbarnia II 3:0 (1:0)<<<

>>>4 kolejka: Garbarnia II - AP Kmita Zabierzów 2:4 (0:2) - zdjęcia<<<

>>>3 kolejka: Wisła Jeziorzany - Garbarnia II 1:1 (1:0)<<<

>>>1 kolejka: Piast Wołowice - Garbarnia II 2:4 (2:1)<<<

>>>2 kolejka: Garbarnia II - Iskra Radwanowice 2:5 (2:2)<<<