XXI PLEBISCYT GK NA NAJLEPSZEGO PIŁKARZA I TRENERA MAŁOPOLSKI 2015

MAREK MASIUDA NAJLEPSZYM PIŁKARZEM III LIGI

MIROSŁAW HAJDO TRZECIM TRENEREM MAŁOPOLSKI

 

 

 

10.02.2016 (AB)

W XXI Plebiscycie Gazety Krakowskiej, zorganizowanym przez ten dziennik wspólnie z Małopolskim Związkiem Piłki Nożnej, Urzędem Miasta Krakowa i Radiem Kraków, najlepszym piłkarzem III Ligi w roku 2015 został pomocnik Garbarni, Marek Masiuda. Trzecim trenerem Małopolski minionego roku został Mirosław Hajdo.

 

Finałowa gala odbyła się w Pałacu Bonerowskim w Krakowie.

 

Nie popełnimy chyba wielkiego faux pa, jeśli przytoczymy słowa trenera drugiej drużyny seniorów i jednocześnie juniorów młodszych Garbarni - a jeszcze niedawno piłkarza naszego klubu - Stanisława Śliwy. Zapytany czas jakiś temu o zawodnika pierwszego zespołu Młodych Lwów, który wywarł na nim największe wrażenie, bez wahania wskazał na Marka Masiudę.

 

Uzasadnienie było krótkie, za to bardzo treściwe: "ten zawodnik wykonuje mnóstwo czarnej roboty w środku pola". Zwycięstwo Marka Masiudy w Plebiscycie jest tylko potwierdzeniem trafności opinii "Stiwka". Eh, ci środkowi pomocnicy...

 

25-letni Marek Masiuda jest wychowankiem Wisły Kraków, a zanim trafił do Garbarni występował w barwach "Białej Gwiazdy" w Młodej Ekstraklasie, w Dalinie Myślenice i w Radomiaku Radom.

 

 

Trener Mirosław Hajdo zajmuje trzecie miejsce w kategorii Najlepszy Trener Małopolski po raz drugi z rzędu. W roku 2014 pracował w Ekstraklasie z Cracovią (zapewnił "Pasom" utrzymanie) i w III Lidze z Garbarnią. W ubiegłym roku prowadził już tylko Brązową Damę, stąd powtórzenie tak dobrej lokaty jest sporym sukcesem naszego szkoleniowca.

 

Laureatom serdecznie gratulujemy!!!

 

O XXI Plebiscycie Na Najlepszego Piłkarza i Trenera Małopolski przeczytacie Państwo więcej na portalu:

 

 

 

 

 

 Galerie zdjęć

PARTNER KLUBU
Sponsor II Drużyny
partner relacji video
Sponsor najmłodszych piłkarzy
Partnerzy medialni