V LIGA

PATENT KMITY NA BRĄZOWYCH

 

 

 

GARBARNIA II - AP KMITA Zabierzów 2:4 (0:2)

0-1 Wiktor Ramut 13

0-2 Krzysztof Barczuk 18

0-3 Paweł Gawęcki 54

0-4 Dariusz Kuźma 58

1-4 Mateusz Ząbczyk 60

2-4 Mateusz Ząbczyk 70.

 

Bartosz Pałetko oraz Jakub Chajdecki i Tomasz Chajdecki (KS Kraków).

Szymon Tyrała (AP Kmita).

 

GARBARNIA II: Mikołaj Kohlbrenner - Jan Zygmunt, Artur Krzeszowiak, Sławomir Zygmunt, Adrian Ryś -
Kamil Sąder (46 Amadeusz Bufnal), Damian Pabiś (87 Dawid Palej), Jan Kowalik (46 Krystian Żakowicz),
Michał Kitliński (46 Michał Kozik) - Mateusz Ząbczyk , Michał Górecki.

 

AP KMITA: Patryk Mucha - Adam Popowicz, Dawid Burzyński, Krzysztof Barczuk , Wiktor Ramut , Szymon Tyrała , Wojciech Skotnicki (88 Karol Mazur), Dariusz Kuźma , Kacper Woźniak (57 Dawid Stygar), Piotr Więckowski,
Paweł Gawęcki (57 Krzysztof Kawałek).

 

Mateusz Ząbczyk zdobył dla Garbarni II dwa gole, dziś tylko na osłodę goryczy porażki...

 

03.09.2016 (AB)

Zaczęło się od kilku obiecujących akcji gospodarzy, na przykład w 10. minucie po otwierającym podaniu Krzeszowiaka Kitliński pognał z piłką w pole karne, ale zawahał się przez moment i z interwencją zdążył jeden z obrońców Kmity. W 13. minucie po szybkiej kontrze Burzyński podał na lewe skrzydło do Ramuta, który pomimo asysty obrońcy Brązowych przejął piłkę i nie dał szans Kohlbrennerowi.

 

W 16. minucie stuprocentowej okazji nie wykorzystał Górecki, a za chwilę było już 0-2. Po dośrodkowaniu Kuźmy z rzutu wolnego główkował Barczuk, piłka odbiła się od ziemi przed linią bramkową, a najszybciej znalazł się przy niej ponownie Barczuk i z najbliższej odległości wepchnął ją do bramki.

 

W 20. minucie goście mogli całkowicie załatwić sprawę wyniku, po strzale Kuźmy słupek uratował Garbarnię od utraty gola. W 42. minucie Kowalik zagrał do Góreckiego, a piłka po pięknym strzale "Górki" wylądowała na poprzeczce.

 

W 47. minucie obrońca Kmity wybijając piłkę trafił w Bufnala, po tym rykoszecie w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Ząbczyk, ale przegrał ten pojedynek z Muchą. W 54. minucie po rzucie wolnym Kuźmy Kohlbrenner minął się z piłką, a Gawęcki nie zmarnował nadarzającej się okazji.

 

W 56. minucie strzał Rysia z 17 metrów wyłapał Mucha. W 58. minucie wychowanek Garbarni, a obecnie pierwszoplanowa postać Kmity Dariusz Kuźma zdobył gola bezpośrednio z rzutu rożnego...

 

W 60. minucie po podaniu Góreckiego Ząbczyk pokonał Muchę. W 70. minucie ten sam duet zapracował na kolejną bramkę dla gospodarzy.

 

W 86. minucie po dograniu Bufnala Ząbczyk nie opanował piłki w polu karnym, a już w doliczonym czasie strzał Kozika obronił Mucha.

 

Zespół prowadzony przez trenera Artura Gawła potwierdził, że ma patent na garbarskie rezerwy, z którymi wygrywa od kilku lat niezależnie od tego, czy zawody rozgrywane są w Zabierzowie, czy też na Rydlówce. Natomiast trener Stanisław Śliwa nie szczędził swoim podopiecznym gorzkich słów, ale też trudno się temu dziwić, jeśli o porażce decydują popełniane błędy w skumulowanej ilości...

 

Zdjęcia Pana Piotra Prochownika:

 

 

Następny mecz V Ligi:

Clepardia Kraków - Garbarnia II, sobota 10 września 2016, 11:00.

 

Czytaj także:

 

>>>3 kolejka: Wisła Jeziorzany - Garbarnia II 1:1 (1:0)<<<

 

>>>1 kolejka: Piast Wołowice - Garbarnia II 2:4 (2:1)<<<

 

>>>2 kolejka: Garbarnia II - Iskra Radwanowice 2:5 (2:2)<<<

 

 

 

 

 Galerie zdjęć

PARTNER KLUBU
Sponsor I Drużyny
Sponsor II Drużyny
partner relacji video
Sponsor najmłodszych piłkarzy
Partnerzy medialni