KASZOWIANKA Kaszów - GARBARNIA II 2:0 (0:0)

2-0 Krzysztof Zawora 55.

Łukasz Ćwierz oraz Kamil Grochal i Łukasz Kiszka (KS Wieliczka).

Piotr Klima - Mateusz Ząbczyk, Artur Krzeszowiak 2x, Jan Zygmunt.

Artur Krzeszowiak (Garbarnia II, 85, za dwie żółte).

KASZOWIANKA: Grzegorz Murzański - Dawid Nosek, Dymitr Enmanov, Piotr Klima , Robert Biegun (73 Paweł Koczwara), Krzysztof Zawora (79 Karol Bujak), Krzysztof Pachacz (70 Michał Gorzkowski), Paweł Grzesiak, Tomasz Grzesiak, Sebastian Pamuła (85 Jacek Radziak), Daniel Goczał .

GARBARNIA II: Mikołaj Wiewióra - Jan Zygmunt , Damian Pabiś, Artur Krzeszowiak , Patrycjusz Kaim - Kamil Sąder (87 Kamil Trojan), Adrian Stępień, Wojciech Głuchaczka, Jakub Bem - Mateusz Ząbczyk , Amadeusz Bufnal.

W Jeziorzanach Garbarnia II uległa Kaszowiance 0-2.

8.05.2017 (AB, KT)

W sobotę 6 maja br. na boisku Wisły w Jeziorzanach pełniąca obowiązki gospodarza Kaszowianka pokonała Garbarnię II 2-0. O zwycięstwie trzeciej nad szóstą w tabeli II grupy krakowskiej Klasy Okręgowej drużyny przesądziły dwa gole, zdobyte przez Daniela Goczała i Krzysztofa Zaworę w odstępie zaledwie trzech minut.

Widoczne gołym okiem niedoskonałości placu gry bardziej sprzyjały Kaszowiance. W 8. minucie po wymianie podań Sądera z Bufnalem w dogodnej sytuacji oczekiwał na piłkę Ząbczyk, ale właśnie wtedy futbolówka podskoczyła na nierówności boiska i nie dotarła do adresata. W 34. minucie po strzale Tomasza Grzesiaka piłka odbiła się rykoszetem od nogi jednego z gości i ocierając się o słupek wyszła na korner.

W 37. minucie Bufnal po otrzymaniu podania od Ząbczyka zagrywał piętą do Sądera, ten jednak nie zorientował się w intencjach kolegi. W 40. minucie Wiewióra obronił strzał Goczała.

W 52. minucie Goczał wykorzystał dobre podanie Tomasza Grzesiaka na 5 metr i Kaszowianka objęła prowadzenie. Młode Lwy mogły wyrównać w 54. minucie, kiedy to po dośrodkowaniu Ząbczyka główkował Pabiś, jednak Murzański był na posterunku. Tymczasem kontratak gospodarzy skutecznie wykończył Zawora i było już 2-0 dla zespołu z Kaszowa.

W 63. minucie po akcji Zygmunta Bufnal trafił w słupek, a odbita piłka spadła pod nogi Sądera, jednak jego strzał zablokował jeden z obrońców gospodarzy. W 80. minucie po dośrodkowaniu Głuchaczki Bem główkował nad poprzeczką.

W 85. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał Krzeszowiak i musiał przedwcześnie opuścić boisko.

>>>8 kolejka: Borek Kraków - Garbarnia II 0:2 (0:0) - zdjęcia<<<

>>>7 kolejka: Garbarnia II - Kaszowianka Kaszów 2:2 (1:0) - zdjęcia, skrót filmowy<<<

>>>6 kolejka: Nadwiślan Kraków - Garbarnia II 2:3 (0:2) - zdjęcia<<<

>>>5 kolejka: Clepardia Kraków - Garbarnia II 3:0 (1:0)<<<

>>>4 kolejka: Garbarnia II - AP Kmita Zabierzów 2:4 (0:2) - zdjęcia<<<

>>>3 kolejka: Wisła Jeziorzany - Garbarnia II 1:1 (1:0)<<<

>>>1 kolejka: Piast Wołowice - Garbarnia II 2:4 (2:1)<<<

>>>2 kolejka: Garbarnia II - Iskra Radwanowice 2:5 (2:2)<<<