INFORMACJA

KARNETY NA RUNDĘ WIOSENNĄ DLA CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA

 

04.03.2014 (AB)

Zarząd Robotniczego Klubu Sportowego Garbarnia Kraków informuje, że każdy członek Stowarzyszenia RKS Garbarnia otrzyma bezpłatny karnet na mecze pierwszej drużyny w rundzie wiosennej sezonu 2013/14.


Warunkiem koniecznym do otrzymania karnetu są opłacone składki członkowskie (karnety będą także dla tych, którzy wyrównają swoje zaległości z tego tytułu w najbliższym czasie).

 

Jednocześnie Zarząd przypomina, że zgodnie ze Statutem Klubu nieuregulowanie składek powinno powodować automatyczną utratę członkostwa Stowarzyszenia. Prosimy więc wszystkich roztargnionych o kontakt z Sekretariatem Klubu, aby uniknąć późniejszych nieporozumień w tym zakresie.

 

Zarząd zachęca także członków Klubu do korzystania z klubowej świetlicy, która będzie im nieodpłatnie udostępniana w celu spotkań integracyjnych, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z Klubem. Byli piłkarze, trenerzy, a także sympatycy Garbarni, którzy są członkami Stowarzyszenia, mogą się w Klubie spotykać przy kawie, herbacie, czy też przy okazji gry w szachy, warcaby czy karty.

 

ZAPRASZAMY!!!

 

 

 

 

 Galerie zdjęć

ALTERNATYWNY ADRES SERWISU


Partnerzy medialni


Sportowe TempoMAŁOPOLSKA TVMoje Miasto KrakówBrązowo Biali