LETNIE ZGRUPOWANIE JUNIORÓW GARBARNI

MŁODE LWY W "ARENA PARK" W STRASZĘCINIE

 

Mikołaj Kohlbrenner podczas gry w Bubble-Football.

 

05.08.2015 (AB)

W sobotę 1 sierpnia juniorzy starsi i młodsi Garbarni wrócili z tygodniowego zgrupowania w Straszęcinie, na którym przebywali pod opieką trenerów Roberta Włodarza, Stanisława Śliwy, Marcina Chmury i kierownika Jerzego Wojciechowskiego.

 

Młodzież naszego klubu stacjonowała w Hotelu Arena Park w Ośrodku Przygotowań Piłkarskich im. Kazimierza Górskiego. W tym samym, w którym na początku lipca na obozie przygotowawczym gościli trampkarze Garbarni.

 

Oprócz codziennych zajęć boiskowych, nasi juniorzy korzystali także z basenów w Parku Wodnym w Dębicy.

 

Pracownicy Hotelu Arena Park stworzyli naszym zawodnikom doskonałe warunki zakwaterowania i wyżywienia (o wyśmienitej i urozmaiconej kuchni w Straszęcinie pisaliśmy już przy okazji zgrupowania trampkarzy >>>tutaj<<<).

 

Odnowione po generalnym remoncie pokoje czy bardzo dobrze przygotowane boiska to nie wszystko. Liczy się przede wszystkim pełna niekłamanej życzliwości atmosfera, którą ludzie Areny otaczają sowich gości. Do takich miejsc zawsze chętnie chce się wracać.

 

Na koniec pobytu Ośrodek przygotował dla naszych juniorów nie lada niespodziankę. Mieli oni okazję zagrać w nową odmianę futbolu, tzw. Buuble-Football. Czy gra w balonowych kulach przypadła im do gustu? Zapytajcie ich sami...

 

Zdjęcia ze zgrupowania przygotował dla nas Pan Jerzy Wojciechowski:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Galerie zdjęć

Sponsor II Drużyny
partner relacji video
Sponsor najmłodszych piłkarzy
Partnerzy medialni