JUNIORZY GARBARNI NA ZGRUPOWANIU

POCZTÓWKA Z CHOTOWEJ

 

Trener Marcin Chmura z bramkarzami.

 

25.02.2015 (AB)

W sobotę 21 lutego juniorzy starsi i młodsi Garbarni wrócili z tygodniowego zgrupowania, na którym przebywali w Chotowej koło Dębicy. Nasi młodzi zawodnicy przebywali w ośrodku "Grand Chotowa Hotel" pod czujnym okiem trenerów Roberta Włodarza, Stanisława Śliwy, Marcina Chmury oraz kierowników Jerzego Wojciechowskiego i Krzysztofa Torby.

 

Młode Lwy nocowały w komfortowych pokojach, a wyżywienie w pobliskiej restauracji było bez zarzutu. Do tego stopnia, że jeden z kierowników myśli o przedwiosennym odchudzaniu, bowiem bardzo zaniepokoił się wskazaniami klubowej wagi, na którą wszedł tuż po powrocie na Rydlówkę.

 

Na miejscu nasi juniorzy mieli do dyspozycji siłownię, dużo także biegali w pobliskim lasku. Korzystali też z hali w Pilźnie i z parku wodnego w Dębicy. Jak podkreślił kierownik juniorów starszych Jerzy Wojciechowski, młodzież odpoczęła też od internetu, bowiem w samych pokojach bardzo ciężko było o zasięg sieci.

 

W czasie, gdy trenerzy prowadzili zajęcia z zawodnikami, kierownicy w wolnych chwilach korzystali z pingpongowego stołu. Ich potyczki były bardzo wyrównane, a informacje na temat zwycięzcy są nieco rozbieżne.

 

Zdjęcia ze zgrupowania przygotował dla nas Pan Jerzy Wojciechowski. Trzeba przyznać, że zawodnicy i sztab szkoleniowy okazale prezentują się także pod względem sprzętu sportowego, w który wyposażyła ich Garbarnia. Dumni jesteśmy, że nasi juniorzy jadąc na zgrupowanie wyglądają jak drużyna z właściwej bajki.

 

Na zakończenie zgrupowania juniorzy młodsi Garbarni rozegrali sparing z ekipą juniorów starszych i młodszych Prądniczanki, zdecydowanie wygrywając 6:0 po golach Piotra Apostolskiego (3), Bartosza Prochownika, Aleksandra Strzebońskiego i Bartosza Barana.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Galerie zdjęć

Sponsor II Drużyny
partner relacji video
Sponsor najmłodszych piłkarzy
Partnerzy medialni