SOŁA: Patryk Pawela – Dawid Ochman, Bogdan Wajda (85 Maciej Marsowicz), Kamil Narwojsz (80 Sebastian Frączek), Jakub Ogórek – Maciej Byrski, Patryk Ryszka, Patryk Łukasik (65 Grzegorz Wójtowicz), Maksymilian Nowak (70 Kacper Piwowarski) – Eryk Zontek, Patryk Formas.

GARBARNIA: Kamil Nowak - Konrad Wąsik, Daniel Penszkal, Bartłomiej Mruk, Oskar Baranik - Patryk Paczka, Paweł Kloc (46 Aleksander Strzeboński), Bartosz Baran, Jakub Burkowicz - Kamil Radłowski (46 Marcin Kołton), Marcin Buda (46 Mateusz Piotrowski).

Konrad Wąsik z Garbarni kontra Eryk Zontek (nr 10).

11.04.2018 (AB, KT)

W zaległym spotkaniu 16. kolejki Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych, odwołanym 25 marca br. z powodu złego stanu boiska, Garbarnia bezbramkowo zremisowała na wyjeździe z Sołą Oświęcim. Gospodarze tym samym potwierdzili, że umieją grać z liderami, wszak tuż po Wielkanocy pokonali na własnym obiekcie zajmującego wtedy pierwsze miejsce Hutnika.

W 3. minucie Kamil Radłowski po dograniu Patryka Paczki strzelił niebezpiecznie, ale obok słupka. W 29. minucie po soczystym strzale Bartosza Barana z około 30 metrów piłką zaopiekował się Patryk Pawela. W 32. minucie po dograniu Barana Marcin Buda balansem ciała zwiódł obrońcę Soły i wyłożył piłkę Oskarowi Baranikowi, ten jednak pomylił się nieznacznie.
W 41. minucie Patryk Łukasik po szybkiej akcji na prawej flance wystawił futbolówkę Patrykowi Formasowi, lecz napastnik  gospodarzy chybił celu.

W 46. minucie po centrostrzale Łukasika piłka otarła się o poprzeczkę i wróciła do gry. W 52. minucie po strzale Marcina Kołtona Pawela wypluł piłkę przed siebie, przejął ją Mateusz Piotrowski i zwiódłszy jednego z obrońców odegrał na powrót do Kołtona, tym razem jednak zawodnik Garbarni przymierzył nad poprzeczką.

W 68. minucie bardzo ładną akcję gości zapoczątkował dobrym odbiorem piłki Aleksander Strzeboński i posłał futbolówkę do Kołtona. "Kołti", który w sobotę zadebiutował w drugiej lidze w meczu Garbarni z Kluczborkiem, w indywidualnym popisie ograł kilku zawodników Soły i podał do Paczki, ale kapitan Garbarni trafił tylko w boczną siatkę.

W 71. minucie zderzenia dwóch zawodników Soły o mały włos nie wykorzystał Piotrowski. Za chwilę zmiennik Budy po podaniu Barana huknął z 20 metrów, lecz nad bramką. W 82. minucie Paczka po podaniu Kołtona pomknął prawą stroną, ale znów po jego strzale piłka wylądowała na bocznej siatce.

Już w doliczonym czasie gry po strzale Barana bramkarz miejscowych odbił piłkę przed siebie, dopadł do niej Piotrowski i umieścił ją w bramce, ale w tej sytuacji został orzeczony ofsajd. Gospodarze twierdzą że ewidentny; goście, ze jeżeli był to minimalny. Wątpliwości rozstrzygnie być może zapis obecnej na meczu kamery CF Sport, jednak na ostateczny rezultat spotkania wpływu to już mieć nie będzie.

Niebawem materiał filmowy.

Zdjęcia Pana Jerzego Zaborskiego na łamach portalu:

Tabela i wyniki Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych:

====================================================

STRZELCY GOLI DLA GARBARNI PO 19 KOLEJKACH (78+3)

24 - Bartosz Baran

9 - Marcin Buda, Patryk Paczka, Mateusz Piotrowski

6 - Daniel Penszkal

5 - Daniel Obtułowicz

4 - Jakub Burkowicz, Kamil Radłowski

2 - Marcin Kołton, Dawid Pasternak

1 - Kacper Klimczyk, Bartłomiej Mruk, Konrad Wąsik, Sebastian Otfinowski (SMS, samobójcza).

W efekcie walkowera 3-0 dla Garbarni za spotkanie z BKS Bochnia anulowane zostały gole zdobyte w tym meczu przez Kamila Radłowskiego i Dawida Pasternaka.

>>>14 kolejka: Garbarnia - Sokół Słopnice 4:1 (1:1)<<<

>>>12 kolejka: Garbarnia - Dunajec Nowy Sącz 5:2 (3:0) - zdjęcia, skrót filmowy<<<

>>>11 kolejka: AP Profi Zielonki - Garbarnia 1:6 (1:1) - zdjęcia, skrót filmowy<<<

>>>10 kolejka: Garbarnia - Limanovia 1:3 (1:2) - zdjęcia, skrót filmowy CF Sport<<<

>>>9 kolejka: Hutnik Kraków - Garbarnia 1:2 (0:0) - zdjęcia, skrót filmowy<<<

>>>8 kolejka: Garbarnia - Unia Tarnów 3:1 (1:0) - zdjęcia<<<

>>>7 kolejka: Garbarnia - BKS Bochnia 2:3 (1:2), po weryfikacji walkower 3:0 na korzyść Garbarni - zdjęcia<<<

>>>6 kolejka: Sandecja Nowy Sącz - Garbarnia 2:2 (1:0) - zdjęcia, skrót filmowy<<<

>>>5 kolejka: Garbarnia - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:0 (0:0) - zdjęcia<<<

>>>4 kolejka: AS Progres 2000 Kraków - Garbarnia 3:3 (2:1) - zdjęcia, skrót filmowy<<<

>>>3 kolejka: Garbarnia - MKS SMS Kraków 7:0 (4:0) - skrót filmowy<<<

>>>2 kolejka: Dunajec Zakliczyn - Garbarnia 0:4 (0:2)<<<

>>>1 kolejka: Garbarnia - Soła Oświęcim 3:1 (0:1)<<<