(bez zarzutu) Zbigniew Siemiński oraz Aleksandra Hynek i Łukasz Dynarowicz (KS Tarnów).

Filip Kuta 2x, Krzysztof Mizera, Tomasz Łos - Bartosz Baran, Oskar Baranik, Bartłomiej Mruk, Aleksander Strzeboński.

BRUK-BET: Krzysztof Mizera - Mateusz Kordela, Krzysztof Iwanicki , Tomasz Łos , Filip Kuta , Patryk Morys, Winicjusz Wanicki (90 Hubert Kowalski), Paweł Leżoń (65 Norbert Stachura), Marcel Nowak (68 Szymon Panek), Wiktor Woźny (46 Filip Baran), Karol Kuczek (65 Maciej Kuchta).

GARBARNIA: Kamil Nowak - Aleksander Strzeboński , Daniel Penszkal , Bartłomiej Mruk , Oskar Baranik - Patryk Paczka, Paweł Kloc, Bartosz Baran , Kamil Radłowski (75 Jakub Burkowicz) - Marcin Kołton (89 Kacper Klimczyk), Mateusz Piotrowski (65 .Daniel Obtułowicz).

Jesienią na Rydlówce było 1-0 dla Garbarni.

14.04.2018 (AB, KT)

Bardzo istotne zwycięstwo, z punktu widzenia układu sił w Małopolskiej Lidze Juniorów Starszych, odniosła Garbarnia w Niecieczy, Po nader zaciętym - o czym świadczy 8 żółtych i 2 czerwone kartki  - spotkaniu o wygranej Brązowych zdecydowała stuprocentowa skuteczność przy stałych fragmentach gry.

W 6. minucie rzut wolny z około 20 metrów wykonywał Patryk Morys, groźnie strzelając nad poprzeczką. W 8. minucie Krzysztof Mizera poradził sobie z obroną strzału głową Patryka Paczki, któremu piłkę dośrodkował Marcin Kołton.

Pomiędzy 33 a 35 minutą widzowie byli świadkami błyskawicznie zdobywanych goli, Gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Paweł Leżoń, który z bliska pokonał Kamila Nowaka. Po rzucie rożnym wykonanym przez Bartosza Barana Bartłomiej Mruk asystował Danielowi Penszkalowi przy zdobyciu wyrównującego gola. Goście jednak nie cieszyli się długo z remisu, bo Leżoń w środkowej strefie ograł jednego z nich i kapitalnym strzałem  z 25 metrów po długim rogu pokonał bramkarza Garbarni po raz drugi.

Młode Lwy ponownie doprowadziły do remisu już w doliczonym czasie pierwszej połowy. Po kornerze Kołtona w podbramkowym zamieszaniu najwięcej zimnej krwi zachował Mateusz Piotrowski i pokonał Mizerę.

W 54. minucie po faulu na Oskarze Baraniku  rzut wolny z boku pola karnego wykonywał B. Baran. Dużą przytomnością umysłu i boiskowym sprytem w polu karnym wykazał się Bartłomiej Mruk, wyprowadzając swój zespół na prowadzenie. W 68. minucie Mruk wykorzystał dogranie Kołtona z rzutu wolnego  i "Garbarze" odskoczyli na dystans dwóch bramek.

W 71. minucie przed szansą pokonania bramkarza gości dwukrotnie stanął Szymon Panek. Najpierw jego strzał obronił Nowak, a dobijając piłkę Panek posłał ją  nad bramką. Już w doliczonym czasie gry po dograniu B. Barana przed szansą stanął Daniel Obtułowicz, ale w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzelił obok słupka.

Skrót spotkania:

STRZELCY GOLI DLA GARBARNI PO 20 KOLEJKACH (82+3)

2 - Marcin Kołton, Dawid Pasternak

1 - Kacper Klimczyk, Konrad Wąsik, Sebastian Otfinowski (SMS, samobójcza).

W efekcie walkowera 3-0 dla Garbarni za spotkanie z BKS Bochnia anulowane zostały gole zdobyte w tym meczu przez Kamila Radłowskiego i Dawida Pasternaka.

>>>15 kolejka: Puszcza Niepołomice - Garbarnia 2:8 (0:4) - zdjęcia<<<

>>>14 kolejka: Garbarnia - Sokół Słopnice 4:1 (1:1)<<<

>>>12 kolejka: Garbarnia - Dunajec Nowy Sącz 5:2 (3:0) - zdjęcia, skrót filmowy<<<

>>>11 kolejka: AP Profi Zielonki - Garbarnia 1:6 (1:1) - zdjęcia, skrót filmowy<<<

>>>10 kolejka: Garbarnia - Limanovia 1:3 (1:2) - zdjęcia, skrót filmowy CF Sport<<<

>>>9 kolejka: Hutnik Kraków - Garbarnia 1:2 (0:0) - zdjęcia, skrót filmowy<<<

>>>8 kolejka: Garbarnia - Unia Tarnów 3:1 (1:0) - zdjęcia<<<

>>>7 kolejka: Garbarnia - BKS Bochnia 2:3 (1:2), po weryfikacji walkower 3:0 na korzyść Garbarni - zdjęcia<<<

>>>6 kolejka: Sandecja Nowy Sącz - Garbarnia 2:2 (1:0) - zdjęcia, skrót filmowy<<<

>>>5 kolejka: Garbarnia - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:0 (0:0) - zdjęcia<<<

>>>4 kolejka: AS Progres 2000 Kraków - Garbarnia 3:3 (2:1) - zdjęcia, skrót filmowy<<<

>>>3 kolejka: Garbarnia - MKS SMS Kraków 7:0 (4:0) - skrót filmowy<<<

>>>2 kolejka: Dunajec Zakliczyn - Garbarnia 0:4 (0:2)<<<

>>>1 kolejka: Garbarnia - Soła Oświęcim 3:1 (0:1)<<<