MAŁOPOLSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH

GDY SIĘ NIE STRZELA...

 

     

 

GARBARNIA - TERMALIKA BRUK-BET Nieciecza 2:3 (0:2)

0-1 Krzysztof Miroszka 6 (karny)

0-2 Paweł Leżoń 20

1-2 Piotr Apostolski 55

2-2 Piotr Apostolski 76

2-3 Marcel Nowak 88.

 

Radosław Wilk oraz Artur Daniel i Piotr Turcza (KS Małopolski ZPN).

Paweł Kloc, Bartosz Prochownik (obaj Garbarnia).

 

GARBARNIA: Kamil Nowak - Rafał Witaszyk, Dawid Pachel, Łukasz Kowalski, Grzegorz Kutrzeba - Patryk Paczka, Mikołaj Pyś (46 Adrian Żmuda), Paweł Kloc (86 Artur Lechowicz), Bartosz Prochownik - Marcin Kołton (70 Daniel Obtułowicz), Piotr Apostolski .

 

TERMALIKA: Michał Leżoń - Konrad Machalski, Jakub Szymański, Szymon Kowalski, Krzysztof Miroszka , Winicjusz Wanicki, Patryk Morys, Paweł Leżoń (78 Wiktor Woźny), Piotr Nowak, Marcel Nowak (89 Maciej Smagacz), Filip Baran (60 Karol Kuczek).

 

 

30.04.2017 (AB)

W 6. minucie po dalekim podaniu jednego z zawodników gości do Piotra Nowaka spóźniony z interwencją bramkarz Garbarni, Kamil Nowak ratował sie faulem. Rzut karny na gola zamienił kapitan Termaliki, Krzysztof Miroszka.

 

Za kilka chwil Kamil Nowak sparował na korner strzał Pawła Leżonia. W 10. minucie Piotr Apostolski atomowym uderzeniem trafił w słupek, a dobijający Bartosz Prochownik przeniósł piłkę nad poprzeczką. W 20. minucie Kamil Nowak sparował na róg piłkę po strzale Miroszki z rzutu wolnego z odległości 30 metrów.

 

Po kornerze, sprytnie rozegranym z Miroszką, drugiego gola dla niecieczan zdobył Paweł Leżoń.

 

W 32. minucie po rzucie rożnym wykonanym przez Marcina Kołtona Michał Leżoń popisał się kapitalnymi - błyskawicznie, jedna po drugiej - interwencjami po strzałach głową Łukasza Kowalskiego i Mikołaja Pysia. W 37. minucie Apostolski po podaniu Pysia przegrał w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości. W 42. minucie bardzo groźnie, ale nad poprzeczką strzelił zza linii pola karnego Patryk Morys.

 

W 47. minucie Prochownik lewą flanką wjechał w pole karne, uderzył po krótkim rogu, ale bramkarz Termaliki nie dał się zaskoczyć. W 51. minucie wślizgiem interweniował w polu karnym Garbarni Rafał Witaszyk, goniący rozpędzonego Piotra Nowaka. Goście domagali się rzutu karnego, ale arbiter uznał interwencję Witaszyka za prawidłową.

 

W 52. minucie Winicjusz Wanicki strzałem zza pola karnego trafił w poprzeczkę, piłka odbiła się jeszcze od pleców bramkarza Brązowych, a Piotr Nowak z najbliższej odległości posłał ją nad celem.

 

W 55. minucie po podaniu Dawida Pachela Apostolski ładnie przyjął piłkę przed polem karnym, już w szesnastce zgubił jednego z obrońców i delikatnie przerzucając piłkę nad wybiegającym z bramki Michałem Leżoniem zdobył kontaktowego gola. W 65. minucie Paweł Leżoń w doskonałej sytuacji przestrzelił nad bramką Kamila Nowaka.

 

W 76. minucie wpadający w pole karne Apostolski w pełnym biegu "skleił' piłkę zagraną przez Pachela i nie dał żadnych szans bramkarzowi, doprowadzając do wyrównania.

 

W 87. minucie za zagranie piłki ręką w polu karnyn przez jednego z juniorów Termaliki arbiter podyktował "jedenastkę". Za jej wykonanie zabrał się Apostolski, ale Michał Leżoń doskonale wyczuł jego intencje i złapał piłkę.

 

Niewykorzystanie rzutu karnego zemściło się na gospodarzach błyskawicznie. Po rzucie rożnym piłkę do bramki Kamila Nowaka w sporym zamieszaniu wpakował Marcel Nowak. I tak zamiast 3-2, na Rydlówce padł wynik 2-3, który przedłuża szanse gości na wywalczenie awansu do Centralnej Ligi Juniorów.

 

Zdjęcia Pana Pawła Apostolskiego:

 

 

Zdjęcia Pana Piotra Prochownika:

 

 

Czytaj także:

 

>>>MLJS: Garbarnia - Hutnik Kraków 3:0 (1:0) - zdjęcia<<<

 

>>>MLJS: Garbarnia - Dunajec Nowy Sącz 2:1 (1:1) - zdjęcia, MLJM: Dunajec Nowy Sącz - Garbarnia 0:0<<<

 

>>>MLJS: Garbarnia - Limanovia 4:1 (1:0) - zdjęcia, film<<<

 

>>>MLJM: Garbarnia - Bocheński KS 2:0 (2:0) - film<<<

 

>>>MLJS: Sandecja Nowy Sącz - Garbarnia 2:1 (1;1) - zdjęcia, MLJM: Termalica-Brukbet Nieciecza - Garbarnia 1:1 (0:0)<<<

 

>>>MLJS: Garbarnia - Soła Oświęcim 5:0 (4:0) - zdjęcia, MLJM: Garbarnia - Dunajec Ostrowsko 3:0 (2:0)<<<

 

>>>MLJS: Wolania Wola Rzędzińska - Garbarnia 0:0, MLJM; Garbarnia - SMS Kraków 3:3 (0:1) - zdjęcia<<<

 

 

 

 

 

 

 Galerie zdjęć

PARTNER KLUBU
Sponsor I Drużyny
Sponsor II Drużyny
partner relacji video
Sponsor najmłodszych piłkarzy
Partnerzy medialni