(bez zarzutu) Sławomir Radwański oraz Artur Daniel i Mariusz Aleksa (KS Małopolski ZPN).

Mecz bez kartek.

GARBARNIA: Kamil Mrozowski – Rafał Witaszyk (75 Jan Jędrzejowski), Mikołaj Pyś , Łukasz Kowalski (80 Mateusz Kowalski), Grzegorz Kutrzeba (67 Aleksander Strzeboński) – Patryk Paczka (70 Artur Lechowicz), Adam Jawor, Paweł Kloc (58 Adrian Żmuda), Bartosz Prochownik – Marcin Kołton (62 Daniel Obtułowicz), Piotr Apostolski .

SOŁA: Damian Błazenek – Maksymilian Nowak, Arkadiusz Ryś, Radosław Babiuch (46 Kamil Narwojsz), Patryk Ryszka, Mateusz Hudzik (46 Bogdan Wajda), Michał Stachera (55 Tymoteusz Kiepura), Michał Płonka (46 Michał Ogórek), Grzegorz Wójtowicz, Patryk Łukasik (70 Kacper Piwowarski), Tomasz Gardyński.

27.03.2017 (AB)

Juniorzy starsi Garbarni z bagażem pięciu goli odprawili z Rydlówki ekipę Soły Oświęcim. Łupem bramkowym podzielili się Patryk Paczka, Mikołaj Pyś, Piotr Apostolski i Łukasz Kowalski. Mecz miał dość jednostronny przebieg, a goście mogą mówić o najmniejszym dla siebie wymiarze kary.

W 9. minucie Marcin Kołton wykonywał rzut wolny z prawej strony boiska. Doskonałe dośrodkowanie na gola zamienił Mikołaj Pyś. W 19. minucie po dograniu Piotra Apostolskiego Patryk Paczka ulokował piłkę w okienku bramki gości. W 24. minucie po podaniu Kołtona Apostolski "objechał" bramkarza i podwyższył prowadzenie Brązowych.

W 27. minucie Patryk Łukasik znalazł się na przedpolu bramki strzeżonej przez Kamila Mrozowskiego, ale pierwsza groźna sytuacja dla Soły zakończyła się strzałem obok słupka. W 30. minucie Damian Błazenek sparował piłkę po strzale Adama Jawora. Po kornerze wykonanym przez Kołtona Łukasz Kowalski na raty pokonał golkipera Soły. Błazenek za to popisał się dwukrotnie w 34. minucie, broniąc strzały Rafała Witaszyka i Pawła Kloca.

W 60. minucie po kornerze wykonanym przez Jawora Ł. Kowalski głową zgrał piłkę przed bramkę, a nadbiegający Paczka dopełnił formalności. Mimo kilku jeszcze dobrych okazji gospodarze nie zdołali podwyższyć prowadzenia. Bliski strzelenia 50 gola w barwach Garbarni był Piotrek Apostolski, ale w 81. minucie został uprzedzony przez Błazenka, a w 84. minucie po minięciu rywala w polu karnym zbyt daleko odskoczyła mu piłka.

Naszemu młodemu napastnikowi życzymy, aby do "50" dobił juz w najbliższym spotkaniu z Sandecją w Nowym Sączu. I aby był to gol dający zespołowi Młodych Lwów punktową zdobycz.

3-0 Mateusz Piotrowski 80.

(bez zarzutu) Mariusz Kucia oraz Artur Daniel i Zbigniew Marszałek (KS Małopolski ZPN).

Mateusz Piotrowski - Karol Kuruc, Jan Waksmundzki, Mateusz Wróbel.

GARBARNIA: Konstanty Karagiannakos - Tomasz Misiorek, Bartosz Stoch (51 Jakub Laszczyk), Bartłomiej Mruk,
Oskar Baranik - Karol Biale , Kacper Guguła , Kacper Klimczyk, Jakub Burkowicz - Szymon Mazur (73 Jakub Żak), Mateusz Piotrowski .

DUNAJEC: Mateusz Jaróg - Marcin Rychtarczyk, Jakub Luberda, Maciej Topór (41 Jan Waksmundzki ), Kamil Bigos (75 Piotr Trybała), Jakub Łojas, Daniel Bałos (41 Karol Kuruc ), Mateusz Wróbel , Arkadiusz Topór (70 Jakub Krupa), Andrzej Lubelski (41 Rafał Hagowski), Norbert Sarna.

Kacper Guguła (nr 8, na zdjęciu w meczu z SMS 3-3) otworzył wynik spotkania z Dunajcem Ostrowsko.

26.03.2017 (AB)

Jesienią w Ostrowsku juniorzy młodsi Garbarni zremisowali ze swoimi rówieśnikami z Dunajca 2-2. Wiosną obie ekipy znalazły się w grupie spadkowej Małopolskiej Ligi, a w pierwszym pojedynku na Rydlówce podopieczni trenera Stanisława Śliwy ograli rywali 3-0.

Wynik w 13. minucie strzałem w okienko otworzył Guguła wykorzystując dobre podanie Piotrowskiego. Jaróg nie miał szans na skuteczną interwencję. W 16. minucie po indywidualnej akcji Piotrowskiego Jaróg obronił mocny strzał Biale. W 23. minucie po rzucie rożnym wykonanym przez Mruka w polu karnym Dunajca doszło do sporego zamieszania, zanim piłka opuściła szesnastkę kilkakrotnie wracała na przedpole gości.

W 28. minucie było już 2-0 dla Młodych Lwów. Strzał Piotrowskiego sparował do boku golkiper Dunajca, a nadbiegający Biale nie miał kłopotu z umieszczeniem piłki w bramce.

W 34. minucie strzelał Biale, bramkarz odbił piłkę pod nogi Mazura, a ten posłał ją obok słupka. W 37. minucie jeden z gospodarzy zablokował w polu karnym bardzo groźny strzał Sarny i zamiast kontaktowego gola goście zyskali tylko rzut rożny. W 40. minucie Mazur próbował szczęścia z dystansu, ale strzelił obok słupka.

W 43. minucie także tuż obok słupka uderzył Piotrowski, a doskonałą asystą popisał się w tym wypadku Mruk. W 64. i 66. minucie z bardzo dobrej strony pokazał się debiutujący w zespole Brązowych Karagiannakos, wygrywając pojedynki sam na sam, najpierw z Hagowskim, a później z Sarną.

Te dwie sytuacje sprawiły, że gospodarze bardziej zaczęli przykładać wagę do utrzymania stanu posiadania, ale i tak ostatnie słowo należało do nich. W ostatniej minucie meczu wprowadzony chwilę wcześniej do gry Żak wystawił piłkę Piotrowskiemu, który w sytuacji sam na sam ustalił ostateczny rezultat.