(bardzo dobrze) Jan Pawlikowski oraz Marcin Bednarczyk i Szymon Łukaszczyk (KS Nowy Targ).

Kacper Klimczyk (Garbarnia).

DUNAJEC: Andrzej Darowski (74 Mateusz Jaróg) - Marcin Rychtarczyk, Maciej Topór, Jakub Łojas (50 Kamil Bigos), Jan Waksmundzki, Piotr Trybała (41 Rafał Hagowski), Mateusz Wróbel, Daniel Bałos (41 Karol Kuruc), Arkadiusz Topór , Norbert Sarna , Andrzej Lubelski (75 Sebastian Byrdak).

GARBARNIA: Adrian Gawor - Mateusz Palider-Traczyk, Jakub Laszczyk (41 Bartłomiej Mruk), Bartosz Stoch (41 Kacper Klimczyk ), Oskar Baranik - Karol Biale (67 Tomasz Misiorek), Kacper Guguła, Jakub Kicek, Jakub Burkowicz - Szymon Piotrowicz (67 Dawid Cieślak), Kamil Ignyś (78 Jakub Piekarz).

09.06.2017 (AB, KT).

To była już trzecia wyprawa juniorów młodszych Garbarni do Ostrowska w tym sezonie. Po remisie 2-2 w grupie eliminacyjnej i porażce 0-2 w grupie spadkowej, Brązowi ulegli Dunajcowi także w fazie play-off Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych.

Porażka 1-3 jeszcze nie przesądza sprawy ostatecznego rozstrzygnięcia rywalizacji o 9. miejsce, bowiem w sobotę 17 czerwca o godzinie 10:00 na Rydlówce rozegrane zostanie spotkanie rewanżowe.

Na Ludwinowie Dunajec Ostrowsko gościł w bieżących rozgrywkach tylko raz, a zwycięstwo Młodych Lwów 3-0 pozwala zachować podopiecznym trenera Stanisława Śliwy pewne nadzieje na wygraną w dwumeczu.

Pierwsza połowa spotkania w Ostrowsku należała do gości. W 25. minucie po kornerze wykonanym przez Burkowicza najwyżej w polu karnym Dunajca wyskoczył Stoch i głową wyprowadził Garbarnię na prowadzenie. W 27. po faulu Stocha została podyktowana "jedenastka" dla gospodarzy. Do piłki podszedł Wróbel, ale świetnie w bramce Garbarni spisał sie Gawor, broniąc "wapno".

W 48. minucie po błędzie Kicka Lubelski strzałem z 16 metrów zdobył wyrównującego gola. W 60 minucie A. Topór, mimo desperackiej próby interwencji podjętej przez Mruka,  lobem umieścił piłkę w bramce Garbarni. W 70. minucie wynik ustalił Sarna.

>>>MLJM: MKS SMS Kraków Garbarnia 1:2 (0:0) - zdjęcia<<<

>>>MLJS: Garbarnia - Dunajec Nowy Sącz 2:1 (1:1) - zdjęcia, MLJM: Dunajec Nowy Sącz - Garbarnia 0:0<<<

>>>MLJS: Garbarnia - Limanovia 4:1 (1:0) - zdjęcia, film<<<

>>>MLJM: Garbarnia - Bocheński KS 2:0 (2:0) - film<<<

>>>MLJS: Sandecja Nowy Sącz - Garbarnia 2:1 (1;1) - zdjęcia, MLJM: Termalica-Brukbet Nieciecza - Garbarnia 1:1 (0:0)<<<

>>>MLJS: Garbarnia - Soła Oświęcim 5:0 (4:0) - zdjęcia, MLJM: Garbarnia - Dunajec Ostrowsko 3:0 (2:0)<<<

>>>MLJS: Wolania Wola Rzędzińska - Garbarnia 0:0, MLJM; Garbarnia - SMS Kraków 3:3 (0:1) - zdjęcia<<<