(wzorowo) Sławomir Radwański oraz Łukasz Chowaniec i Sławomir Steczko (KS Małopolski ZPN).

Kacper Klimczyk (Garbarnia).

GARBARNIA: Konstanty Karagiannakos (66 Mateusz Kozak) - Tomasz Zapiór, Jakub Laszczyk, Bartłomiej Mruk (28 Bartosz Stoch), Oskar Baranik - Szymon Piotrowicz (58 Jakub Piekarz),  Kacper Klimczyk ,  Kacper Guguła (66 Jakub Kicek), Jakub Burkowicz - Szymon Mazur (41 Dawid Cieślak), Mateusz Piotrowski (41 Kamil Ignyś ), .

FABLOK: Filip Kotela - Dawid Celmer, Jakub Ciupek , Patryk Jaszczur, Jakub Jochymek, Piotr Knapik (41 Marek Kapcia), Damian Przepiórka, Piotr Ślósarz , Marek Starzycki (41 Kacper Łaski), Jakub Szumniak (50 Mateusz Węgorek), Damian Wilczak.

3.06.2017 (AB, KT)

W rewanżowym spotkaniu play-off o miejsca 9-12 w Małopolskiej Lidze Juniorów Młodszych Garbarnia przegrała na własnym boisku z Fablokiem Chrzanów 2-3, ale wobec wygranej 4-0 w pierwszym spotkaniu to Młode Lwy wyszły z dwumeczu zwycięsko i zmierzą się o 9 miejsce z Dunajcem Ostrowsko.

Początkowo wszystko szło po myśli Brązowych. W 33. minucie Baranik wyrzucił piłkę z autu do Piotrowskiego, ten po zgubieniu dwóch obrońców wpadł w pole karne i strzelił pod poprzeczkę nie dając Koteli żadnych szans na obronę. Siedem minut po przerwie po dośrodkowaniu Piotrowicza Kotela wypiąstkował piłkę, a Ignyś z 11 metrów strzałem z woleja od poprzeczki podwyższył prowadzenie Garbarni.

W 63. minucie goście zdobyli kontaktowego gola. Ślósarz wykorzystał gapiostwo garbarskiej obrony, a po jego strzale piłka po drodze do bramki odbiła się od bramkarza i słupka. W 66. minucie Ślósarz dograł w pole karne do Ciupka, który głową pokonał Karagiannakosa. W 75. minucie Ślósarz dopadł do odbitej przez Kozaka piłki i umieścił ją w siatce.

Goście wykorzystali rozluźnienie w szeregach podopiecznych trenera Stanisława Śliwy, spowodowane dwubramkowym prowadzeniem. Wymuszone zejście z boiska Mruka pokazało, że bez niego obrona "Garbarzy" nie stanowi monolitu. Nadto wysokie zwycięstwo w pierwszym spotkaniu przesądziło sprawę awansu, stąd trener gospodarzy zdecydował się na wpuszczenie na boisko kilku zawodników spoza podstawowego składu.

>>>MLJS: Garbarnia - Dunajec Nowy Sącz 2:1 (1:1) - zdjęcia, MLJM: Dunajec Nowy Sącz - Garbarnia 0:0<<<

>>>MLJS: Garbarnia - Limanovia 4:1 (1:0) - zdjęcia, film<<<

>>>MLJM: Garbarnia - Bocheński KS 2:0 (2:0) - film<<<

>>>MLJS: Sandecja Nowy Sącz - Garbarnia 2:1 (1;1) - zdjęcia, MLJM: Termalica-Brukbet Nieciecza - Garbarnia 1:1 (0:0)<<<

>>>MLJS: Garbarnia - Soła Oświęcim 5:0 (4:0) - zdjęcia, MLJM: Garbarnia - Dunajec Ostrowsko 3:0 (2:0)<<<

>>>MLJS: Wolania Wola Rzędzińska - Garbarnia 0:0, MLJM; Garbarnia - SMS Kraków 3:3 (0:1) - zdjęcia<<<