XX PLEBISCYT NA NAJLEPSZEGO PIŁKARZA I TRENERA MAOPOLSKI

MIROSŁAW HAJDO NA PODIUM

 

 

23.02.2015 (AB)

W ubiegłym tygodniu zostały ogłoszone wyniki jubileuszowego, dwudziestego Plebiscytu Gazety Krakowskiej na Najlepszego Piłkarza i Trenera Roku 2014 w Małopolsce. Organizatorami konkursu, oprócz krakowskiego dziennika, byli Małopolski Związek Piłki Nożnej, Urząd Miasta Krakowa i Radio Kraków.

 

Trzecie miejsce w kategorii Najlepszy Trener Małopolski zajął szkoleniowiec trzecioligowej drużyny Garbarni, Pan Mirosław Hajdo.

 

Trener Hajdo rozpoczął pracę z zespołem Garbarni 9 września ubiegłego roku. Pod jego wodzą Młode Lwy odniosły w III Lidze 7 zwycięstw, zanotowały dwa remisy i dwie porażki, a zespół na półmetku sezonu zajmuje 6 miejsce w tabeli. W roku 2014 pracował wcześniej w Cracovii, utrzymując "Pasy" w Ekstraklasie.

 

Wyniki zespołu i styl gry Brązowych potwierdzają, że zatrudnienie Mirosława Hajdy w Garbarni było dobrym posunięciem. Także ze względu na to, że jako były piłkarz zespołu z Ludwinowa doskonale zna Klub i jego specyfikę. W tym zakresie nie mogło go nic zaskoczyć. Budowany przez niego na rundę rewanżową team bardzo korzystnie prezentuje się w okresie przygotowawczym.

 

Trenerowi Mirosławowi Hajdzie serdecznie gratulujemy zajęcia miejsca na podium w doborowym towarzystwie (zwycięzcą został Franciszek Smuda z grającej w Ekstraklasie Wisły, drugie miejsce przypadło Piotrowi Mandryszowi z pierwszoligowej Termaliki). 

 

 Trener Mirosław Hajdo

 

 

Data i miejsce urodzenia: 03.08.1970 Tarnów

 

Kariera zawodnicza: Pogórze Pleśna, Tarnovia, Garbarnia, Górnik Wieliczka.

 

Praca trenerska: Cracovia, Kolejarz Stróże, Chojniczanka, Przebój Wolbrom, Alwernia, Dalin, Termalika-Brukbet Nieciecza, Kmita Zabierzów, Resovia, Sandecja, Cracovia (Ekstraklasa), Garbarnia (od 9 września 2014).

 

 

 

 Galerie zdjęć

Sponsor II Drużyny

Sponsor najmłodszych piłkarzy


Partnerzy medialni