(rzetelnie) Sebastian Łojas oraz Paweł Bagan i Mateusz Ślizowski (Małopolski ZPN).

BOREK: Michał Bartków - Grzegorz Król, Filip Bentkowski , Rafał Wilkołek, Marcin Pachacz (66 Piotr Banach), Piotr Bartyzel, Rafał Łatka, Maciej Wcisło (84 Maciej Zając), Piotr Ptak (80 Patryk Perlikowski),

GARBARNIA II: Mikołaj Kohlbrenner - Jan Zygmunt, Kamil Moskal, Artur Krzeszowiak, Adrian Ryś -
Kamil Sąder (87 Dawid Palej), Wojciech Głuchaczka, Jan Kowalik, Krystian Żakowicz -
Marcin Siedlarz (68 Michał Kozik ), Hubert Pachowicz (85 Szymon Palczewski).

01.10.2016 (AB)

Druga drużyna Garbarni wyjazdowym zwycięstwem nad Borkiem powetowała sobie ostatnie niepowodzenia z niewygodnym dla siebie lokalnym rywalem. Młode Lwy zaprezentowały się na boisku przy ulicy Żywieckiej korzystnie, a sam mecz był bardzo wyrównany.

Poza sytuacjami, w których padły gole, oba zespoły nie stworzyły sobie wielu okazji podbramkowych. Jeśli chodzi o Garbarnię, brak zagrożenia ze strony gospodarzy to zasługa dobrej postawy defensywy kierowanej przez rekonwalescenta z trzecioligowej drużyny Brązowych, Kamila Moskala.

W 60. minucie po rzucie wolnym wykonanym przez Siedlarza odbitą od muru piłkę dobijał Kowalik, ale Bartków był na posterunku. W 72. minucie piłka po strzale Kowalika z dystansu także padła łupem bramkarza gospodarzy. W 74. minucie po precyzyjnym dośrodkowaniu Kowalika z rzutu wolnego tak nieszczęśliwie interweniował Bentkowski, że wepchnął piłkę do własnej bramki.

W 78. minucie Kozik po świetnym odbiorze i kapitalnej indywidualnej akcji strzelił po długim rogu nie do obrony. W ostatniej minucie Jan Zygmunt z 40 metrów trafił w poprzeczkę. Trzy punkty zostały zaksięgowane przez gości po ciężkiej boiskowej harówce.

W następnym spotkaniu Garbarnia II zmierzy się na własnym boisku z liderem II grupy krakowskiej Klasy Okręgowej, Prokocimiem. Mecz zostanie rozegrany w niedzielę 9 października br. o godzinie 11:00.