Nowy numer telefonu RKS Garbarnia: (0-12) 311-02-25

 

 

           

 

ARMADA CUP 2017

POGOŃ LWÓW Z PUCHAREM PREZESA RKS GARBARNIA

 

Pogoń Lwów okazała się bezkonkurencyjna w Armada Cup 2017.

 

29.05.2017 (AB)

W niedzielę 28 maja br. na stadionie RKS Garbarnia przy ul. Rydlówka 23 w Krakowie rozegrany został Międzynarodowy Turniej Piłkarski dla zawodników z rocznika 2008 i młodszych o Puchar Prezesa RKS Garbarnia "Armada Cup 2017". 


W turnieju udział wzięły Garbarnia, Wisła Kraków, Pogoń Lwów, UKS Pszczelna, Nadwiślan Kraków, Tramwaj Kraków, Prokocim Kraków oraz AP Orzeł Piaski Wielkie.

 

Organizatorom dopisała prawdziwie letnia pogoda, toteż Rydlówka w niedzielę była pełna słońca, radości i zabawy, które towarzyszyły sportowej rywalizacji młodych piłkarzy. Gorąco zresztą wspieranych przez rodziców, którzy zapełnili trybunę stadionu Garbarni.

 

Główną nagrodą turnieju, którego wiodącym partnerem i sponsorem była firma ArmadaFinanse SA, był Puchar Prezesa RKS Garbarnia.

ArmadaFinanse SA to firma deweloperska z prawie dwudziestoletnim doświadczeniem w branży budowlanej, która corocznie jest organizatorem kilku turniejów piłki nożnej dla młodzieży. W ramach społecznej odpowiedzialności biznesu spółka aktywnie wspiera młodych sportowców. Mając świadomość, że sukcesy młodych zawodników możliwe są głównie dzięki determinacji oraz współpracy rodziców, trenerów oraz sponsorów ArmadaFinanse SA aktywnie włącza się w takie działania jako sponsor i organizator turniejów piłki nożnej dla młodzieży pod nazwą Armada Cup. Przedsięwzięcia takie stały się tradycją firmy i weszły na stałe do kalendarza działań prospołecznych spółki.

 

Pierwsze miejsce w Turnieju o Puchar Prezesa RKS Garbarnia "Armada Cup 2017" zajęła Pogoń Lwów przed Garbarnią i Wisłą Kraków, a na dalszych miejscach uplasowały się Prokocim Kraków, UKS Pszczelna, AP Orzeł Piaski Wielkie, Tramwaj Kraków i Nadwiślan.

 

Turniej był rozgrywany systemem "każdy z każdym", a spotkania trwały po 18 minut. Zawody bardzo dobrze sędziowali panowie Artur Daniel i Artur Karasiewicz. 

 

Najlepszym zawodnikiem został Szymon Jędrszczyk z Garbarni, najlepszym bramkarzem Oskar Jańczy z Wisły, a tytuł króla strzelców z 15 golami zgarnął Przemek Śliwa z UKS UL Pszczelna.

 

Najmłodszym zawodnikiem był Dariush Kovalskyi z Pogoni Lwów.

 

Organizatorzy zadbali także o puchar dla najmłodszego kibica, który został wręczony czteroletniemu Piotrusiowi Gadowskiemu -"Małemu Messiemu".

 

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe medale i upominki, a nagrody wręczał prezes Garbarni Jerzy Jasiówka w towarzystwie piłkarzy walczącej o awans do II Ligi drużyny Młodych Lwów: Krzysztofa Kalemby, Marcina Siedlarza, Mateusza Ciesielskiego i Tomasza Liputa oraz trenerów Stanisława Śliwy, Roberta Włodarza, Marcina Chmury i Jacka Kokoszki. Sztab trenerski, który uzupełniali działacze Garbarni czuwał nad bezpieczeństwem uczestników turnieju i prawidłowym jego przebiegiem.

 

Partnerami imprezy byli także - między innymi - Małopolski Związek Piłki Nożnej, Urząd Miasta Krakowa, Hurtownia Sprzętu Sportowego Sport-Tiw, Dzielnica XIII Podgórze, Nadsański Bank Spółdzielczy, a patronat medialny wzięły na swoje barki Radio Kraków i portal Sportowe Tempo.

 

Komplet wyników:

 

AP Orzeł Piaski Wielkie - Garbarnia 0-3

Prokocim - Wisła 1-7

Tramwaj - Pogoń 0-5

Nadwiślan - UKS UL Pszczelna Kraków 1-5


Orzeł - Wisła 0-8

Garbarnia - Pogoń 1-2

Prokocim - Pszczelna 4-4

Tramwaj - Nadwiślan 2-2

 

Orzeł - Pogoń 0-2

Wisła - Pszczelna 4-1

Garbarnia - Nadwiślan 4-1

Prokocim - Tramwaj 6-0

 

Orzeł - Pszczelna 2-3

Pogoń - Nadwiślan 6-0

Wisła - Tramwaj 11-0

Garbarnia - Prokocim 5-4

 

Orzeł - Nadwiślan 3-1

Pszczelna - Tramwaj 6-1

Pogoń - Prokocim 6-1

Wisła - Garbarnia 3-4

 

Orzeł - Tramwaj 3-2

Nadwiślan - Prokocim 4-7

Pszczelna - Garbarnia 2-5

Pogoń - Wisła 1-1

 

Orzeł - Prokocim 1-8

Tramwaj - Garbarnia 2-5

Nadwiślan - Wisła 2-9

Pszczelna - Pogoń 0-3

 

TABELA KOŃCOWA

 

MIEJSCE

DRUŻYNA

PUNKTY

BRAMKI

ZW.

REM.

POR.

1

Pogoń Lwów

19

25-3

6

1

0

2

Garbarnia Kraków

18

27-14

6

0

1

3

Wisła Kraków

16

43-9

5

1

1

4

Prokocim Kraków

11 *

31-27

3

1

3

5

UKS UL Pszczelna Kraków

10 *

21-20

3

1

3

6

AP Orzeł Piaski Wielkie

6

9-27

2

0

5

7

Tramwaj Kraków

2 *

7-38

0

1

6

8

Nadwiślan Kraków

1 *

11-36

0

1

6

 

* w przypadku tej samej ilości punktów o wyższej pozycji w tabeli decydował bezpośredni mecz. Ponieważ spotkania Prokocimia z UKS UL Pszczelna (4-4) i Tramwaju z Nadwiślanem (2-2) zakończyły się remisami, zespół który jako pierwszy zdobył bramkę uzyskał przewidziany w Regulaminie Turnieju punkt bonusowy.

 

Zdjęcia Pawła Zapióra:

(pod zdjęciami znajdą Państwo linki do pełnych galerii fotografii w dużej rozdzielczości, z przebiegu zawodów i z dekoracji zawodników)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Linki do pełnych galerii fotografii w dużej rozdzielczości z przebiegu zawodów i z dekoracji zawodników:

 

 

>>>klik<<<

 

>>>klik<<<

 

>>>klik<<<

 

>>>klik<<<

 

>>>klik<<<

 

>>>klik<<<

 

 

 

 

 Galerie zdjęć

PARTNER KLUBU
PARTNER KLUBU
PARTNER KLUBU
PARTNER KLUBU
PARTNER KLUBU
PARTNER KLUBU
Sponsor najmłodszych piłkarzy
Partnerzy medialni