PRZEKAŻ 1% PODATKU GARBARNI!

 

08.03.2018 (TZ,AB)

 

 Nadszedł czas rozliczania podatku dochodowego za rok 2017. Przy składaniu swojego zeznania PIT do Urzędu Skarbowego każdy może zdecydować, do kogo trafi 1% należnych fiskusowi pieniędzy.

 

Warto pamiętać, że nie jest to dodatkowe obciążenie podatnika, a stanowi tylko część tego, co i tak Skarbowi Państwa się należy. Innymi słowy: dasz komuś swój 1% czy nie dasz, zapłacisz fiskusowi tyle samo.

 

Warto zastanowić się nad możliwością samodzielnego zdecydowania, co z częścią Twoich podatków powinno się stać - jeśli tego nie zrobisz, zadecydują o tym urzędnicy.
Za Ciebie!

 

RKS Garbarnia Kraków zachęca wszystkich swoich sympatyków i kibiców do przekazywania 1% podatku na rzecz Klubu. Pieniądze zebrane tą drogą zostaną - podobnie jak w latach poprzednich - przeznaczone na zakup sprzętu sportowego dla najmłodszych zawodników naszego Klubu.

 

Ponieważ RKS Garbarnia nie jest organizacją pożytku publicznego, swój jeden procent dla Klubu można przekazać poprzez Fundację Studencką Młodzi - Młodym, wpisując w odpowiedniej rubryce formularza PIT:

 

  KRS 0000270261

 

i koniecznie dopisując cel szczegółowy:

 

GARBARNIA KRAKÓW 453.

 

 Nasi sympatycy i kibice w 2015, 2016 i 2017 roku mieli już możliwość przekazania 1% podatku na rzecz Robotniczego Klubu Sportowego Garbarnia. Tą drogą Klub otrzymał wsparcie w wysokości: 1.384,17 zł z rozliczenia za rok 2014, 934,73 zł za rok 2015 i 2.877,33 zł za rok 2016.

Środki te przeznaczyliśmy na zakup sprzętu sportowego dla trenujących w naszym klubie dzieci i młodzieży.

 

Wszystkim sympatykom Brązowych, którzy zdecydowali się przekazać swój 1% podatku i wesprzeć działalność RKS serdecznie dziękujemy. Wszystkich zachęcamy do przyłączenia się do tej akcji!

 

I Ty możesz mieć swój realny udział w działalności Klubu!

 

Pamiętaj, przekazanie 1% podatku nie obciąża Cię finansowo!

 

 

 

 

 

 

 

 

 Galerie zdjęć

PARTNER KLUBU
PARTNER KLUBU
PARTNER KLUBU
PARTNER KLUBU
PARTNER KLUBU
PARTNER KLUBU
PARTNER KLUBU
PARTNER KLUBU
PARTNER KLUBU
PARTNER KLUBU
Sponsor najmłodszych piłkarzy
Partnerzy medialni