RKS Garbarnia Kraków U-19

(Juniorzy Starsi)

Sezon 2018/19

Pierwszy rząd od lewej: Jakub Juszczak, Bartosz Główczyk, Norbert Bierówka, Krzysztof Jamka (fizjoterapeuta), Tomasz Woźniak (trener bramkarzy), Stanisław Śliwa (trener), Krzysztof Torba (kierownik drużyny), Dawid Tomczuk, Jakub Dziarkowski, Tomasz Kolendowski.
Drugi rząd od lewej: Kacper Klimczyk, Piotr Sabat, Kacper Guguła, Oskar Baranik, Mateusz Piotrowski, Adrian Gawor, Mateusz Buryło, Kamil Radłowski, Bartosz Stoch, Marcin Buda, Piotr Dzierżak, Jakub Burkowicz.
Trzeci rząd od lewej: Dominik Wójcik, Kamil Kowalczyk, Dawid Pasternak, Konrad Wąsik, Konstanty Karagiannakos, Mikołaj Wilczek, Mateusz Kozak, Bartłomiej Mruk, Kamil Ignyś, Damian Zięba, Antoni Suwała.

 

Bramkarze

Mateusz Buryło

Data i miejsce urodzenia: 26.04.2000 Kraków

Poprzedni klub: Wisła Kraków (CLJ)

Przydomek: „Mati”

 

Adrian Gawor

Data i miejsce urodzenia: 02.06.2000 Kraków

Poprzedni klub: Zielonka Wrząsowice (junior młodszy)

Przydomek: „Chudy”

 

Konstanty Karagiannakos

Data i miejsce urodzenia: 19.07.2001

Poprzedni klub: Wisła Kraków

Przydomek: „Kostek”

 

Mateusz Kozak (aktualnie wypożyczenie)

Data i miejsce urodzenia: 24.07.2001

Poprzedni klub: Cracovia

Przydomek: przy takim nazwisku zbędny 🙂

 

Mikołaj Wilczek

Data i miejsce urodzenia: 21.12.2001

Poprzedni klub: Promień Mikluszowice

Przydomek:

 

 

Obrońcy

Oskar Baranik

Data i miejsce urodzenia: 10.11.2000 Kraków

Poprzedni klub: Cracovia (junior młodszy)

Przydomek: –

 

Jakub Dziarkowski

Data i miejsce urodzenia: 12.06.2001

Poprzedni klub: AP’21 Kraków

Przydomek: „Dziara”

 

Jakub Juszczak

Data i miejsce urodzenia: 18.01.2001

Poprzedni klub: Siemacha Kraków

Przydomek:

 

Tomasz Kolendowski

Data i miejsce urodzenia: 04.01.2001

Poprzedni klub: Wisła Kraków

Przydomek: „Kolęda”

 

Bartłomiej Mruk

(także pierwsza i druga drużyna seniorów Garbarni)

Data i miejsce urodzenia: 21.08.2001 Kraków

Poprzedni klub: Tramwaj Kraków (trampkarze)

Przydomek: „Mruczek”

 

Dawid Pasternak

Data i miejsce urodzenia: 05.05.2000 Kraków

Poprzedni klub: Wisła Kraków (junior młodszy)

Przydomek: „Pasterz”

 

Piotr Sabat

Data i miejsce urodzenia: 27.04.2001

Poprzedni klub: Borek Kraków

Przydomek:

 

 

Bartosz Stoch

Data i miejsce urodzenia: 05.09.2000 Kraków

Poprzedni klub: Borek Kraków

Przydomek: 

 

 

Konrad Wąsik

Data i miejsce urodzenia: 26.01.2000 Kraków

Poprzedni klub: AP’21 Kraków

Przydomek: „Wąski”

 

Pomocnicy

Norbert Bierówka

Data i miejsce urodzenia: 26.05.2001

Poprzedni klub: AP’21 Kraków

Przydomek:

 

Jakub Burkowicz

Data i miejsce urodzenia: 12.05.2000 Limanowa

Poprzedni klub: BKS Bochnia

Przydomek: „Buri”

 

Piotr Dzierżak

Data i miejsce urodzenia: 05.09.2001

Poprzedni klub: AP ’21 Kraków

Przydomek:

 

 

Bartosz Główczyk

Data i miejsce urodzenia: 29.07.2001

Poprzedni klub: Wisła Kraków

Przydomek: „Główka”

 

Kacper Guguła

Data i miejsce urodzenia: 20.06.2000 Kraków

Poprzedni klub: Wisła Kraków (junior młodszy)

Przydomek: 

 

Kamil Ignyś

Data i miejsce urodzenia: 01.04.2000

Poprzedni klub: Wiślanie Jaśkowice

Przydomek:

 

Kacper Klimczyk

Data i miejsce urodzenia: 28.09.2000 Kraków

Poprzedni klub: Prokocim Kraków

Przydomek: „Klima”

 

Kamil Radłowski

kapitan

Data i miejsce urodzenia: 15.01.2000 Kraków

Poprzedni klub: Wisła Kraków (junior młodszy)

Przydomek: „Rado”

 

 

Antoni Suwała

Data i miejsce urodzenia: 26.06.2001

Poprzedni klub: Siemacha Kraków

Przydomek:

 

Dawid Tomczuk

Data i miejsce urodzenia: 16.11.2000

Poprzedni klub: Prokocim Kraków

Przydomek: „Tomek”

 

Dominik Wójcik

Data i miejsce urodzenia: 05.03.2001

Poprzedni klub: Wisła Kraków

Przydomek: „Wujo”

 

Damian Zięba

Data i miejsce urodzenia: 08.10.2001

Poprzedni klub: AP ’21 Kraków

Przydomek:

 

Napastnicy

Marcin Buda

Data i miejsce urodzenia: 17.09.2000 Kraków

Poprzedni klub: KS Rajsko

Przydomek: „Budzik”

 

Kamil Kowalczyk

Data i miejsce urodzenia: 14.04.2001

Poprzedni klub: AP ’21 Kraków

Przydomek: „Kowal”

 

Mateusz Piotrowski

Data i miejsce urodzenia: 27.02.2000 Kraków

Poprzedni klub: AP’21 Kraków (junior młodszy)

Przydomek: „Pietrucha”

 

Trener

Stanisław Śliwa

 Data i miejsce urodzenia: 24.01.1970 Kraków

Kariera zawodnicza: Wawel, Garbarnia

Praca trenerska: Garbarnia

 

 

Trener bramkarzy

Tomasz Woźniak

 

Kierownik drużyny

Krzysztof Torba

 

Fizjoterapeuta

Krzysztof Jamka