Wegetacja 1974-2010
 

W sezonie 1973-74 piłkarze Garbarni znowu zajęli ostatnie miejsce w II lidze i pożegnali się na długie lata z grą na poziomie ogólnopolskim. Kolejne jubileusze, sześćdziesięciolecia i siedemdziesięciolecia, Garbarnia obchodziła będąc w III lidze, a osiemdziesięciolecie zastało ją nawet w lidze czwartej.

W roku 1990 Garbarze otrzymali wreszcie własne boisko. Co prawda nowy stadion nie jest ani w połowie tak wspaniały jak dawny, ale przynajmniej Klub wrócił na stare ludwinowskie "śmieci".Przed pierwszym meczem na własnym stadionie


Niestety Garbarnia przeżywa ciągle kłopoty finansowe i kadrowe. Mało kto chce sponsorować klub występujący w III lub IV lidze. W związku z tym najlepsi zawodnicy, nawet wychowankowie Garbarni, odchodzą do innych klubów, które mogą im zapewnić korzystniejsze warunki finansowe. Dziesięciolecia mijają, a nasza Garbarnia ciągle nie może wyjść z "dołka".

W 2010 roku wreszcie coś "drgnęło" - Garbarnia awansowała do II ligi. Co prawda obecna druga liga to zaledwie trzeci poziom rozgrywek krajowych, bo po reformie nazewnictwa lig od roku 2007 mamy ekstraklasę, I ligę i II ligę, ale odżyły nadzieje na nadejście lepszych czasów dla ciężko doświadczonego przez los Klubu.
Galerie zdjęć

Serwis wspiera
Zoo ArtPartnerzy medialni
Sportowe TempoKIKS TVMoje Miasto KrakówBrązowo Biali