KADRA
RKS GARBARNIA KRAKÓW
Runda Jesienna Sezonu 2017/18

 

 

Bramkarze:
 

Marcin Cabaj

Data i miejsce urodzenia: 23.05.1980 Kraków

Poprzednie kluby: Wanda Kraków, Krakus Nowa Huta, Górnik Łęczna, KSZO, Hutnik Kraków, Podbeskidzie, Cracovia, Happoel Beer Szewa, Polonia Bytom, Sandecja Nowy Sącz, Siarka Tarnobrzeg, Poroniec Poronin.

Przydomek: "Cabi"

 

 

 

Aleksander Kozioł

13.02.1992 Brzesko

Okocimski Brzesko, Pelikan Łowicz

 

 

Kamil Nowak

18.07.1999 Kraków

AP 21 Kraków (juniorzy)

"Nowy"

 

 

 

Obrońcy:

 

Petar Borovićanin

06.09.1985 Belgrad (Serbia)

FK Cukarićki Belgrad, FK Komgrap Belgrad, FK Posavac, (Boljevci), FK BASK Belgrad,
Kmita Zabierzów, Sandecja Nowy Sącz, Bogdanka Łęczna, Kastrioti Kruje, Puszcza Niepołomice,

Energetyk ROW Rybnik, Garbarnia, Olympia Stamford FC (USA).

"Boro"

 

 

Arkadiusz Garzeł

05.10.1987 Kraków

Wawel Kraków, Hutnik Kraków, Szreniawa Nowy Wiśnicz, Limanovia,
Okocimski Brzesko, Puszcza Niepołomice.

 

 

Rafał Górecki

26.02.1998 Kraków

MOSiR Bochnia, Hutnik Kraków, AS Progres Kraków (juniorzy)

 

 

Krzysztof Kalemba
07.10.1986 Kraków
Wieczysta Kraków

"Kopytko"

 

 

Dariusz Łukasik

24.03.1995 Nowy Sącz

Sandecja Nowy Sącz, Barciczanka Barcice.

 

 

Michał Mistrzyk

01.01.1993 Stalowa Wola

LZS Rzeczyca Długa (juniorzy), Unia Nowa Sarzyna, Sokół Nisko, Stal Stalowa Wola

'Mistrzu"

 

 

Kamil Moskal

10.01.1993 Poznań

Wisła Kraków, Termalika-Brukbet Nieciecza, Górnik Wesoła

"Moski"

 

 

Bartłomiej Mruk

21.08.2001

 Tramwaj Kraków (trampkarze)

"Mruczek"

 

 

Mateusz Pawłowicz

29.03.1984 Kraków

Górnik Wieliczka, Okocimski Brzesko, Dolcan Ząbki, Stal Rzeszów, Motor Lublin

"Pawka"

 

 

Norbert Piszczek

30.04.1993 Kraków

Skawinka Skawina, Cracovia (ME), Chojniczanka Chojnice.

"Piszczu"

 

 

 

Pomocnicy i napastnicy:

 

Eryk Ceglarz

06.05.1997 Oświęcim

Solavia Grojec, Unia Oświęcim, Cracovia (juniorzy), Cracovia II.

 

 

Mateusz Ciesielski

20.08.1997 Kraków

Wisła Kraków (trampkarze).

"Ciesiel".

 

 

Szymon Kiebzak

22.02.1997 Myślenice

Gościbia Sułkowice, Cracovia (juniorzy), Cracovia II, Garbarnia, Cracovia.

 

 

Michał Kitliński

14.02.1995 Kozienice

Stal Rzeszów, MSP Szamotuły, Pogoń Siedlce, Energetyk ROW Rybnik, Legionovia.

 

 

Karol Kostrubała
12.07.1988 Zamość

Hetman Zamość, Cracovia, Wisła Płock, Dolcan Ząbki, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Motor Lublin, Garbarnia.

"Kostek"

 

 

Serhij Krykun

22.09.1996 (Ukraina)

TOP 54 Biała Podlaska (juniorzy), Podlasie Biała Podlaska

 

 

Tomasz Liput

 14.08.1989 Krosno

Orzeł Pustyny (juniorzy), Krośnianka (juniorzy), Karpaty Krosno (juniorzy), SMS Łódź (juniorzy), UKS SMS Bałucz, Górnik Wieliczka, Mogilany, Orzeł Balin, Karpaty Krosno, Kalwarianka.

 

 

Marek Masiuda

04.05.1990 Kraków

Wisła Kraków, Dalin Myślenice, Przebój Wolbrom, Radomiak Radom

 

 

Damian Nieśmiałowski

28.04.1997 Tychy

GKS Tychy

 

 

Tomasz Ogar

 07.05.1985 Brzesko

Arkadia Olszyny k. Wojnicza, Dunajec Zakliczyn, Tarnovia, Stal Rzeszów,
Unia Tarnów, MFK Stará Ľubovňa, Okocimski KS.

"Ogi"

 

 

Łukasz Pietras

 18.05.1990 Proszowice
 Proszowianka (juniorzy), Szreniawa Nowy Wiśnicz, Limanovia.

 

 

Patryk Serafin

03.09.1996 Kraków

Hutnik Kraków (juniorzy, seniorzy), Raków Częstochowa, Garbarnia, Cracovia, Cracovia II.

"Serek"

 

 

Marcin Siedlarz

15.02.1988 Kraków

Garbarnia, Hutnik Kraków, Górnik Zabrze, Widzew Łódź, AC Siena, Ruch Chorzów,
Przebój Wolbrom, GKS Katowice, Garbarnia, Flota Świnoujście

"Riki"

 

 

Wojciech Wojcieszyński

06.01.1986 Kielce

GKS Nowiny, Wisła Kraków (juniorzy), Wisła II Kraków, Górnik Wieliczka, Okocimski Brzesko,

Zagłębie Sosnowiec, Pelikan Łowicz.

 

 

Filip Wójcik

11.04.1997 Tarnów

Tarnovia (juniorzy, seniorzy), Unia Tarnów, Puszcza Niepołomice

 

 

 

SZTAB SZKOLENIOWY

 

Trener Mirosław Hajdo

03.08.1970 Tarnów

(w Garbarni od 9 września 2014) 

Kariera zawodnicza:  Pogórze Pleśna, Tarnovia, Garbarnia, Górnik Wieliczka.

Praca trenerska: Cracovia, Kolejarz Stróże, Chojniczanka, Przebój Wolbrom, Alwernia, Dalin, Brukbet Nieciecza, Kmita Zabierzów, Resovia, Sandecja, Cracovia (Ekstraklasa).

 

 

Drugi trener i kierownik drużyny Marcin Sadko

21.02.1976 Kraków

(w Garbarni od maja 2015)

Kariera zawodnicza: Lotnik Kryspinów, Garbarnia, Warta Chicago, Alwernia, LKS Niedźwiedź.

 Praca trenerska: UKS Bakcyl Bielany, Lotnik Kryspinów, Cracovia, SMS Kraków, Iskra Krzęcin, Pcimianka.

 

 

Trener bramkarzy Marcin Chmura

 01.01.1989 Kraków

Kariera zawodnicza: Orzeł Sidzina, Garbarnia, Wiślanie Jaśkowice (nadal).

Praca trenerska: Garbarnia (dzieci), Akademia Bramkarska Piotr Wrześniak & Marcin Chmura,
reprezentacja Polski kobiet U-19.

.

 

Fizjoterapeuta Mariusz Jewuła

(od lipca 2014, powrót do Garbarni)

 


 

Kadra Garbarni na rundę jesienną sezonu 2017/18 - kliknij w zdjęcie, aby powiększyć:

 

 Pierwszy rząd od lewej: Rafał Górecki, Mateusz Ciesielski, Tomasz Liput, masażysta Mariusz Jewuła, trener Mirosław Hajdo, drugi trener Marcin Sadko, trener bramkarzy Marcin Chmura, Wojciech Wojcieszyński, Kamil Moskal, Patryk Serafin.
Drugi rząd od lewej: Krzysztof Kalemba, Mateusz Pawłowicz, Norbert Piszczek, Marcin Siedlarz, Łukasz Pietras, Petar Borovićanin, Serhij Krykun, Damian Nieśmiałowski, Bartłomiej Mruk, Michał Kitliński, Karol Kostrubała.
Trzeci rząd od lewej: Tomasz Ogar, Arkadiusz Garzeł, Marek Masiuda, Kamil Nowak, Marcin Cabaj, Aleksander Kozioł, Dariusz Łukasik, Michał Mistrzyk, Filip Wójcik.
Na zdjęciu brak Eryka Ceglarza.

 

Ubyli: Michał Górecki (Dalin), Krystian Kujawa (Podbeskidzie), Szymon Kiebzak (powrót do Cracovii), Dominik Gaudyn (szuka klubu), Mikołaj Kohlbrenner i Daniel Ogrodnik (kontuzje).

 

Przybyli: Kamil Nowak i Bartłomiej Mruk (Garbarnia juniorzy), Rafał Górecki (AS Progres), Eryk Ceglarz i Patryk Serafin (Cracovia II), Arkadiusz Garzeł i Filip Wójcik (Puszcza), Wojciech Wojcieszyński (Pelikan Łowicz).

 

Zdjęcia drużynowe i indywidualne zawodników Garbarni wykonał i przygotował Paweł Zapiór.

 




Galerie zdjęć





PARTNER KLUBU




PARTNER KLUBU




PARTNER KLUBU




PARTNER KLUBU




PARTNER KLUBU




PARTNER KLUBU




Sponsor najmłodszych piłkarzy




Partnerzy medialni