KADRA
RKS GARBARNIA KRAKÓW
Wiosna 2017

 

 

Bramkarze:
 

Marcin Cabaj

Data i miejsce urodzenia: 23.05.1980 Kraków

Poprzednie kluby: Wanda Kraków, Krakus Nowa Huta, Górnik Łęczna, KSZO, Hutnik Kraków, Podbeskidzie, Cracovia, Happoel Beer Szewa, Polonia Bytom, Sandecja Nowy Sącz, Siarka Tarnobrzeg, Poroniec Poronin.

Przydomek: "Cabi"

 

 

 

Mikołaj Kohlbrenner

25.01.1997 Kraków

Borek Kraków (juniorzy młodsi)

"Kolba".

 

 

Aleksander Kozioł

13.02.1992 Brzesko

Okocimski Brzesko, Pelikan Łowicz.

 

 

 

Obrońcy:

 

Krzysztof Kalemba
07.10.1986 Kraków
Wieczysta Kraków

"Kopytko"

 

 

Krystian Kujawa

22.03.1996 Koszalin

Bałtyk Koszalin (juniorzy), Wisła Kraków

 

 

Dariusz Łukasik

24.03.1995 Nowy Sącz

Sandecja Nowy Sącz, Barciczanka Barcice.

 

 

Michał Mistrzyk

01.01.1993 Stalowa Wola

LZS Rzeczyca Długa (juniorzy), Unia Nowa Sarzyna, Sokół Nisko, Stal Stalowa Wola

 

 

Kamil Moskal

10.01.1993 Poznań

Wisła Kraków, Termalika-Brukbet Nieciecza, Górnik Wesoła.

 

 

Daniel Ogrodnik

20.07.1993 Ateny

 Possidónas Glyfádas, AÓ Iraklís Psachnón, Glinik Gorlice, Stal Stalowa Wola.

 

 

Mateusz Pawłowicz

29.03.1984 Kraków

Górnik Wieliczka, Okocimski Brzesko, Dolcan Ząbki, Stal Rzeszów, Motor Lublin.

"Pawka"

 

 

Norbert Piszczek

30.04.1993 Kraków

Skawinka Skawina, Cracovia (ME), Chojniczanka Chojnice.

"Piszczu"

 

 

 

Pomocnicy i napastnicy:

 

Mateusz Ciesielski

20.08.1997 Kraków

Wisła Kraków (trampkarze).

"Ciesiel".

 

 

Dominik Gaudyn

15.07.1997 Kraków

Jadwiga Kraków (żaki, trampkarze), Wisła Kraków (trampkarze, juniorzy młodsi).

"Kurczak".

 

 

Michał Górecki

05.09.1989 Myślenice

Dalin Myślenice, Stal Rzeszów.

"Górka".

 

 

 

Szymon Kiebzak

22.02.1997 Myślenice

Gościbia Sułkowice, Cracovia (juniorzy, rezerwa, pierwsza drużyna).

 

 

Michał Kitliński

14.02.1995 Kozienice

Stal Rzeszów, MSP Szamotuły, Pogoń Siedlce, Energetyk ROW Rybnik, Legionovia.

 

 

Karol Kostrubała
12.07.1988 Zamość

Hetman Zamość, Cracovia, Wisła Płock, Dolcan Ząbki, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Motor Lublin, Garbarnia.

"Kostek"

 

 

Tomasz Liput

 14.08.1989 Krosno

Orzeł Pustyny (juniorzy), Krośnianka (juniorzy), Karpaty Krosno (juniorzy), SMS Łódź (juniorzy), UKS SMS Bałucz, Gó rnik Wieliczka, Mogilany, Orzeł Balin, Karpaty Krosno, Kalwarianka.

 

 

Marek Masiuda

04.05.1990 Kraków

Wisła Kraków, Dalin Myślenice, Przebój Wolbrom, Radomiak Radom

 

 

Damian Nieśmiałowski

28.04.1997 Tychy

GKS Tychy

 

 

Tomasz Ogar

 07.05.1985 Brzesko

Arkadia Olszyny k. Woknicza, Dunajec Zakliczyn, Tarnovia, Stal Rzeszów,
Unia Tarnów, MFK Stará Ľubovňa, Okocimski KS.

"Ogi"

 

 

Łukasz Pietras

 18.05.1990 Proszowice
 Proszowianka (juniorzy), Szreniawa Nowy Wiśnicz, Limanovia.

 

 

Marcin Siedlarz

15.02.1988 Kraków

Garbarnia, Hutnik Kraków, Górnik Zabrze, Widzew Łódź, AC Siena, Ruch Chorzów,
Przebój Wolbrom, GKS Katowice, Garbarnia, Flota Świnoujście

"Riki"

 

 

SZTAB SZKOLENIOWY

 

Trener Mirosław Hajdo

03.08.1970 Tarnów

(w Garbarni od 9 września 2014) 

Kariera zawodnicza:  Pogórze Pleśna, Tarnovia, Garbarnia, Górnik Wieliczka.

Praca trenerska: Cracovia, Kolejarz Stróże, Chojniczanka, Przebój Wolbrom, Alwernia, Dalin, Brukbet Nieciecza, Kmita Zabierzów, Resovia, Sandecja, Cracovia (Ekstraklasa).

 

 

Drugi trener Marcin Sadko

21.02.1976 Kraków

(w Garbarni od maja 2015)

Kariera zawodnicza: Lotnik Kryspinów, Garbarnia, Warta Chicago, Alwernia, LKS Niedźwiedź.

 Praca trenerska: UKS Bakcyl Bielany, Lotnik Kryspinów, Cracovia, SMS Kraków, Iskra Krzęcin, Pcimianka.

 

 

Trener bramkarzy Marcin Chmura

 01.01.1989 Kraków

Kariera zawodnicza: Orzeł Sidzina, Garbarnia, Wiślanie Jaśkowice (nadal).

Praca trenerska: Garbarnia (dzieci), Akademia Bramkarska Piotr Wrześniak & Marcin Chmura,
reprezentacja Polski kobiet U-19.

.

 

Fizjoterapeuta Mariusz Jewuła

(od lipca 2014, powrót do Garbarni)

 


 

Kierownik drużyny  - Wojciech Lempart

(od stycznia 2017)
 

 

 

Kadra Garbarni na rundę wiosenną sezonu 2016/17 - kliknij w zdjęcie, aby powiększyć:

(Foto Andrzej Banaś - Dziennik Polski)

 

Pierwszy rząd od lewej: Kamil Moskal, Szymon Kiebzak, Mariusz Jewuła (fizjoterapeuta), Marcin Sadko (drugi trener), Mirosław Hajdo (trener), Marcin Chmura (trener bramkarzy), Wojciech Lempart (kierownik drużyny), Michał Górecki, Norbert Piszczek.
Drugi rząd od lewej: Michał Mistrzyk, Tomasz Liput, Petar Borovićanin, Łukasz Pietras, Daniel Ogrodnik, Damian Nieśmiałowski, Dominik Gaudyn, Mateusz Ciesielski, Michał Kitliński.
Trzeci rząd od lewej: Dariusz Łukasik, Adrian Wójcik (Wisła, nie znalazł się w zespole), Marcin Cabaj, Marcin Siedlarz, Aleksander Kozioł, Tomasz Ogar, Karol Kostrubała, Marek Masiuda, Krzysztof Kalemba, Krystian Kujawa, Mateusz Pawłowicz.

 

 



Galerie zdjęć





Sponsor najmłodszych piłkarzy





Partnerzy medialni












Sportowe Tempo