Kadra Garbarni II Kraków
sezon 2016 - 17 (jesień)


W Garbarni II, która po wywalczeniu awansu w sezonie 2011/12 występuje na poziomie V ligi, grają zawodnicy z kadry pierwszej drużyny oraz juniorzy, zarówno starsi, jak i młodsi.
Natomiast trzon zespołu rezerw stanowią:

 

Igor Arynin

14.09.1992 (Ukraina)

 

 

Amadeusz Bufnal

20.06.1993

Bayer Leverkusen (juniorzy), Cracovia II, Garbarnia II, Kalwarianka

"Ama"

 

 

Wojciech Głuchaczka

29.03.1997 Kraków

wychowanek

"Głuchy"

 

 

Przemysław Gruchacz

12.08.1991 Kraków

Borek Kraków, Karpaty Siepraw

chwilowo brak zdjęcia

 

Jan Kowalik

24.03.1993

Kmita Zabierzów

"Kowal"

 

 

Artur Krzeszowiak

31.01.1992 Kraków

Wisła Kraków (juniorzy), Garbarnia (juniorzy), Górnik Wieliczka

"Krzeszo"

 

 

Damian Pabiś

25.11.1996 Kraków

wychowanek

"Kuter"

 

 

Hubert Pachowicz

21.08.1997

Hutnik Nowa Huta

 

 

Szymon Palczewski

28.07.1996

"Palec"

 

 

Dawid Palej

26.10.1993 Tarnów

Dunajec Zbylitowska Góra, Orzeł Dębno.

"Polej"

 

 

 

Adrian Ryś

05.01.1997 Kraków

wychowanek, Wisła Kraków (juniorzy starsi, młodsi, druga drużyna)

 

 

Kamil Sąder

05.11.1996 Nowy Targ

Ludowy klub Sportowy Wiatr Ludźmierz

"Buszmen"

 

 

Adam Tomaszewski

27.02.1997 Kraków

Wisła Kraków (juniorzy młodsi)

 

 

Sławomir Zygmunt

09.08.1992 Jasło

Czarni Jasło

chwilowo brak zdjęcia

 

Jan Zygmunt
07.06.1994 Kraków

wychowanek

 

 

Mateusz Ząbczyk
16.08.1994 Kraków

Cracovia (juniorzy młodsi), Garbarnia (juniorzy młodsi, starsi, pierwsza i druga drużyna),
Wiślanie Jaśkowice

"Zombi"

 

 

Krystian Żakowicz

31.01.1995 Suchedniów

Orlicz Suchedniów

"Żaku"

 

 

Trener

Stanisław Śliwa

 

 Data i miejsce urodzenia: 24.01.1970 Kraków.

Kariera zawodnicza: Wawel, Garbarnia.

Praca trenerska: Garbarnia (juniorzy młodsi, druga drużyna seniorów).

 

 

Kierownik drużyny

Artur Bochenek

 

 

 

Garbarnia II po meczu IV Rundy Pucharu Polski PPN Kraków z Kaszowianką (3:2).

(aby powiększyć, kliknij w zdjęcie)

 

 

Pierwszy rząd od lewej: Jan Kowalik, Michał Górecki, Artur Bochenek (kierownik drużyny), Stanisław Śliwa (trener), Krzysztof Torba (kierownik drużyny juniorów młodszych Garbarni), Adrian Ryś, Kamil Sąder. 
Drugi rząd od lewej: Jan Zygmunt, Igor Arynin, Hubert Pachowicz, Mikołaj Kohlbrenner, Mikołaj Wiewióra, Amadeusz Bufnal, Artur Krzeszowiak, Michał Kozik. 
Trzeci rząd od lewej: Damian Pabiś, Dawid Palej, Wojciech Głuchaczka, Szymon Palczewski, Krystian Żakowicz, Mateusz Ząbczyk.

 

 



Galerie zdjęć





PARTNER KLUBU




Sponsor I Drużyny




Sponsor II Drużyny




partner relacji video




Sponsor najmłodszych piłkarzy




Partnerzy medialni