Pierwsza drużyna

Rusza sprzedaż biletów na mecz z Chrobrym Głogów!

,

W sobotę 6. października o godzinie 17:00 Garbarnia Kraków w ramach 13. kolejki Fortuna 1 Liga podejmie drużynę Chrobrego Głogów. Spotkanie zostanie rozegrane na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana przy ul. Reymonta 20. Sprzedaż wejściówek na to spotkanie właśnie ruszyła.

Wejściówki na sobotni pojedynek można nabywać cały czas za pośrednictwem strony internetowej https://garbarnia.krakow.kupbilety.pl/. Przypominamy, że w sprzedaży online można kupić bilet normalny – 15 zł oraz ulgowy – 10 zł, Nie ma możliwości zakupu biletu gratisowego – dla dzieci do 13. roku życia. Jest to możliwe tylko w punkcie stacjonarnym. Zachęcamy do nabywania biletów poprzez stronę internetową, bowiem jest to najszybsza i najdogodniejsza forma zakupu biletów, pozwalająca uniknąć kolejek w dzień meczowy.

Przedsprzedaż wejściówek będzie prowadzona w budynku klubowym przy ul. Rydlówka 23, na II piętrze. W czwartek (04.10.) i piątek (05.10.) od godziny 10:00 – do godziny 18:00.

Bilety na sobotnie spotkanie będzie można nabyć także w dniu meczu, w Strefie Kibica na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana przy ul. Reymonta 20. Sprzedaż będzie prowadzona od godziny 14:00. Zachęcamy jednak do wcześniejszego kupowania wejściówek, aby uniknąć kolejek w dzień meczowy.

Wszyscy chcemy wspierać „Brązowych” od pierwszego gwizdka sędziego!